MATIJA NOVEL IN NTK ARRIGONI – IZOLA

Z uspehom iz evropskega prvenstva.

V Cluju-Nepoci v Romuniji je od 15. do 24. julija potekalo letošnje mladinsko evropsko prvenstvo v namiznem tenisu.

Tekmovanja so se udeležili tudi mladi športniki iz NTK Arrigoni - Izola. Podrobneje smo spremljali tudi Matija Novela, ki je bil to sezono 2. najboljši igralec kluba.

Ekipno so tako Izolani dosegli 22. mesto. Matija se je uvrstil med 96 najboljših, v dvojicah je dosegel rezultat od 17.-32. mesta, v mešanih dvojicah pa se uvrstil med 64 najboljših parov.

Odlične rezultate pa Matija dosega tudi na državni ravni. Postal je podprvak na mladinskem državnem prvenstvu ter si skupaj z ekipo NTK Arrigoni priboril tudi naslov prvaka.